شرکت مرزسازان دنیای الکترونیک رایان

دوربین Infinova

دوربین Infinova 

معرفی دوربین Infinova
دوربین Infinova طیف گسترده ای از فناوری محصولات را برای تأمین نیازهای امنیتی شرکت های دولتی ، صنعتی ، خرده فروشی و خدماتی در سراسر جهان در بر می گیرد. تجربه Infinova در زمینه تولید انواع دوربین مداربسته تحت شبکه IP ، دوربین آنالوگ و فیبر نوری می باشد.

اساس راه حل ها و فناوری ما همزیستی است: سیستم های IP و آنالوگ در کنار هم کار می کنند. این باعث صرفه جویی در هزینه شما و افزایش عمر تجهیزات موجود می شود.
نظارت بر فرودگاه ها و بنادر
Infinovaدوربین اینفینوا مفتخر است که با چندین فرودگاه و بندر دریایی در سراسر جهان در ارتباط است. نرم افزار مدیریت دوربین و فیلمبرداری ما در پروژه های مختلف نظارت بر فرودگاه مستقر شده است.

دوربین های اینفینوا در نقاط مهم در داخل و خارج از فرودگاه و اطراف باند قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که امنیت به طور موثر حفظ می شود. فرودگاه ها همیشه از نظر جدیدترین محصولات ارائه شده در زمینه فناوری به دنبال بهترین ها بوده اند و اینفینووا در برآورده ساختن این خواسته ها نقش مهمی داشته است.
نظارت بانکی
اینفینووا راه حل های سفارشی را برای پروژه های مختلف بانکی و امنیت مالی ارائه داده است. راه حل های نظارت بانکی ما در چندین بانک و موسسه مالی که مناطقی مانند شعب بانک ، مناطق جمع آوری و توزیع پول نقد ، دستگاه های خودپرداز ، مراکز داده ، اتاق مستحکم ، رختکن و سایر مناطق مهم را پوشش می دهد.
دوربین های مداربسته شهری
وقتی صحبت از نظارت بر شهر و پروژه های شهر هوشمند می شود ،دوربین Infinova به عنوان یکی از قوی ترین بازیگران برای Surveillance Solution در نظر گرفته می شود. Infinova’s City Surveillance Cameras بصورت یکپارچه با چندین نرم افزار مدیریت فیلم شخص ثالث و نرم افزار فرماندهی و کنترل ادغام شده است.

دوربین های Infinova قدرتمند بوده و برای تغییر شرایط محیطی بهترین طراحی شده اند. تقریباً نیم میلیون دوربین Infinova اینفینوا در پروژه های مختلف نظارت بر شهر در سراسر جهان مستقر شده اند. وجود دوربین های نظارتی شهر تا حد زیادی به جلوگیری از جرم و کمک به برقراری نظم در شهر کمک کرده است.

در بیشتر موارد ، تصاویر دوربین Infinova که در مکان های عمومی نصب شده اند ، به بخش پلیس کمک کرده اند تا از بروز هرگونه اتفاق ناخوشایند و یا شناسایی شواهد جلوگیری کند.
نظارت بر زندانها
دوربین Infinova اینفینوا از طرف مقامات حاکم بر قانون در سراسر جهان انتخابی مطلوب بوده است. اینفینووا چندین دوربین نظارتی عمومی و تخصصی در زندان ها و دادگاه های حقوقی ارائه داده است. دوربین های Infinova در چندین منطقه با امنیت بالا و مناطق ممنوع نصب شده اند.
نظارت بر آموزش
تقاضا برای Infinova برای موسسات مختلف آموزشی مانند مدارس ، کالج ها و پردیس های دانشگاهی افزایش یافته است.

مقامات حاکم محلی خواهان تغذیه ویدئویی همه این موسسات آموزشی هستند تا با راه حل اصلی نظارت بر شهر در ارتباط باشند تا از حداکثر ایمنی اطمینان حاصل کنند. از آنجا که دوربین ها و نرم افزارهای Infinova با سیستم های شخص ثالث دیگر سازگار هستند ،مسئولان مارک های OEM را برای تاسیسات خود فراهم میکنند.
نظارت بر امنیت صنعتی
یکی از مهمترین دلایل موفقیت Infinova نیز رشد سریع و مداوم آن در بخش امنیت صنعتی بوده است. اینفینووا به دلیل ارائه محصولات تخصصی خود که شامل دوربین های ضدانفجار و حرارتی است ، محبوبیت زیادی در نظارت صنعتی پیدا کرده است. صنایع نفت و گاز تقاضای زیادی برای دوربین های ضد انفجار Infinova داشته اند زیرا این دوربین ها با تمام گواهینامه ها و تأییدیه های مورد نیاز برای مقاومت در برابر شرایط شدید محیطی ارائه می شوند. در نظارت صنعتی ، این دوربین های تخصصی باید از دوام اطمینان حاصل کنند تا کاملاً مناسب برای هر پروژه نظارت صنعتی باشد. برای اطمینان از امنیت کامل صنعتی ، دوربین های قوی و سنگین Infinova را نصب کنید.
نظارت خرده فروشی
همانند بخش آموزش ، راه حل های دوربین Infinova تقاضای بخش خرده فروشی را افزایش داده اند. Infinova دامنه کاملی از محدوده بالا تا محدوده مقرون به صرفه را دارد و بنابراین به یک OEM ترجیحی برای همه پروژه های خرده فروشی تبدیل می شود. معمولاً برای بخشهای خرده فروشی ، جدا از ایمنی و امنیت ، نگرانی اصلی دیگر بازگشت سرمایه است. دامنه ارزش دوربین های نظارتی Infinova کاملاً مناسب بخشهای خرده فروشی است.
نظارت بر حمل و نقل
دوربین های مداربسته Infinova در چندین مترو ، راه آهن و جاده های سطح بالا در سراسر جهان مستقر شده اند.

این دوربین ها به طور گسترده در نقاط مختلف ترافیکی مستقر شده اند و در پروژه های مختلف سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) و سیستم های مدیریت ترافیک گزینه ای ترجیحی هستند.

دوربین های Infinova برای سیستم های تشخیص خودکار صفحه پلاک (ALPR) و همچنین سیستم تشخیص سرعت و نظارت بر هر وسیله نقض قوانین راهنمایی و رانندگی استفاده می شود.

Infinova در چندین پروژه نظارت بر دوربین مداربسته مترو و پروژه های مداربسته راه آهن در سراسر جهان مستقر شده اند. استقرار راه حل های نظارتی در ایستگاه های مترو ، راه آهن ، ایستگاه های اتوبوس و … می تواند به کاهش سرقت ، جرم و تخریب کمک کند.