شرکت مرزسازان دنیای الکترونیک رایان

سرور دل Dell

سرور دل Dell 

شرکت دل تولیدکننده انواع سرور dell

شرکت دل تولید کننده انواع سرور dell در سال 1984 توسط مایکل دل ، مدیر ارشد اجرایی صنعت کامپیوتر ، با یک مفهوم ساده تاسیس شد.

شرکت Dell با فروش مستقیم سیستم های رایانه ای و سرور های دل به مشتریان ،توانسته است به بهترین وجه نیازهای آنها را بفهمد و کارآمدترین راه حل های محاسباتی را برای پاسخگویی به آنها ارائه دهد. همچنین جدیدترین فناوری مربوط به سرور را بسیار سریعتر از سایر شرکتها معرفی می کند.

سرور دل Dell با بکارگیری واحدهای پردازش گرافیکی  PowerEdge (GPU) ، آرایه های گیت قابل برنامه ریزی میدانی (FPGA) و واحدهای پردازش اطلاعات (IPU) به برنامه های خود برای تسریع بینش و نوآوری کمک کنید.

GPU ها ، FPGA ها و IPU ها برای سرورهای Dell EMC PowerEdge

سرور های دل برای آموزش و استنتاج هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل پیش بینی ، پایگاه داده های تسریع شده ، جریان داده ، تجسم ، مدل سازی ، شبیه سازی ، لرزه ای و پردازش سیگنال ایده آل هستند.

سرور Dell PowerEdge Tower

سرورهای  dell قدرتمند  ، کارآمد و همه کاره PowerEdge برای رشد در سازمان شما طراحی شده اند.

بهینه سازی چرخه عمر IT حیاتی است. دل دارای خدمات تخصصی برای تمام مراحل چرخه عمر است که باعث صرفه جویی در وقت و منابع شما شده تلاش شما را کاهش می دهد و تجربه فناوری اطلاعات شما را بهبود می بخشد.

سرور Dell PowerEdge Tower

ProSupport Enterprise Suite

با کمک Dell EMC که در سراسر جهان شناخته شده است ، تخصص پشتیبانی و تحول در تجارت خود را بدست آورید. با توجه به اهمیت سیستم های خاص با تجزیه و تحلیل پیش بینی خودکار موجود ، کمک به اشخاص ثالث و مدیریت حساب خدمات ، پشتیبانی مناسب را انتخاب کنید.

ProDeploy Enterprise Suite

ProDeploy Enterprise Suite به شما کمک می کند از روز اول بیشتر از فناوری بهره مند شوید. به متخصصان ما اعتماد کنید تا از طریق برنامه ریزی ، پیکربندی و یکپارچه سازی های پیچیده ، استقرارها را از نصب سخت افزار اصلی هدایت کنند. مجموعه کامل خدمات استقرار و گواهینامه های حرفه ای به شما کمک می کند امروز و فردا به نتایج کسب و کار خود برسید.

Dell PowerEdge یک خط سرور توسط Dell است ، به دنبال قرارداد نامگذاری برای سایر محصولات Dell: PowerVault (ذخیره سازی داده) و PowerConnect (انتقال داده و سوئیچ ها). … در طرح نامگذاری فعلی ، برج ها توسط T ، قفسه ها توسط R و تیغه ها توسط M (برای مدولار) تعیین می شوند.

سرورهای برج یک سوکت

سرور دل برج یک سوکت (تک CPU) یک راه حل سطح پایین و مقرون به صرفه برای مشاغل مهاجرت از طریق رایانه های شخصی یا لپ تاپ به سرورها ارائه می دهند. برای بارهای اصلی دفتر ، مانند اشتراک فایل ، چاپ ، محل فروش و برنامه های پایگاه داده طراحی شده است.

سرور PowerEdge T140

سروری در سطح ابتدایی با کاربرد آسان ، ایمن و کاربردی برای مشاغل در حال رشد. ایده آل برای پرونده و چاپ و برنامه های فروش.

PowerEdge T340

با اطمینان کار کنید ، به راحتی مدیریت کنید و تجارت خود را مقیاس بندی کنید. ایده آل برای رشد مشاغل دارای دفاتر از راه دور متمرکز بر همکاری و اشتراک فایل.

PowerEdge T40

سرور قابل اعتماد ، کارآمد و مقرون به صرفه برای پشتیبانی از تجارت در حال رشد شما. ایده آل برای پرونده و چاپ و نامه و پیام رسانی.

سرورهای برج دو سوکت دل

سرورهای برج دو سوکت برای جایگزینی برنامه های با کارایی بالا مانند وب سرویس و مجازی سازی ، از ویژگی های عمیق تری برخوردار هستند. آنها شامل حافظه پنهان و سرعت بیشتر و همچنین انعطاف پذیری برای توسعه و پردازنده های اضافی هستند.

PowerEdge T440

حجم وسیعی از بارهای اداری را با عملکرد و ظرفیت انعطاف پذیر در زیرساخت های بدون نگرانی تحریک کنید.

PowerEdge T640

همزمان با تکمیل بارهای کاری ، با حداکثر عملکرد سرور 2 سوکت و ظرفیت ذخیره سازی داخلی بزرگ ، مقیاس بندی کنید.

سرورهای Dell PowerEdge Rack

طراحی های نوآورانه برای تبدیل IT

سرورهای Dell PowerEdge Rack

سرورهای یک سوکت

سرورهای رک یک سوکت (تک CPU) تعادل مقرون به صرفه عملکرد و ظرفیت ذخیره سازی را برای آسان سازی فناوری اطلاعات ارائه می دهند. طراحی شده است تا به راحتی با تجارت شما رشد و تکامل یابد.

سرورهای دو سوکت

سرور دل rack دو سوکت (CPU دوگانه) ویژگی های متنوعی را ارائه می دهند تا بارهای بیشتری را در خود جای دهند. در تنظیمات قیمت و عملکرد متناسب با اکثر محیط ها ارائه می شود.

سرورهای چهار سوکت

سرورهای rack چهار سوکت (چهار CPU) نیروی کار مرکز داده هستند و بالاترین عملکرد را برای پر بارترین کارها مانند تجزیه و تحلیل داده ها ، AI و شتاب پایگاه داده GPU ارائه می دهند.

زیرساخت مدولار برای محاسبات با چگالی بالا

پاسخگویی به خواسته های خاص تجاری ، کنترل هزینه ها و ساده سازی مدیریت با ماژول های پردازش ، ذخیره سازی و شبکه انعطاف پذیر.

سری Dell PowerEdge FX

یک پلت فرم محاسباتی مبتنی بر رک که ترکیبی از تراکم و کارایی تیغه ها با سادگی و هزینه های سیستم های مبتنی بر رک است.

PowerEdge M سری

یک گره سرور مبتنی بر تیغه که سرورها ، ذخیره سازی ، شبکه و مدیریت را در یک شاسی واحد برای حداکثر تراکم ، کارایی و قابلیت مدیریت ادغام می کند.

PowerEdge سری C

یک گره سرور دل مدولار یک پلت فرم محاسباتی متراکم و متعادل را فراهم می کند که برای محیط های با کارایی بالا بهینه شده است.

زیرساخت data center مرکز داده برای بهبود در دسترس بودن و کارایی

Dell Data Center Infrastructure (DCI) زیرساخت های مهم را در مرکز داده و اطراف مرکز داده های مورد نیاز کسب و کار شما ساده و مدیریت می کند.

 Data Center Infrastructure for Business

قفسه های دل Netshelter SX

ضمن بهینه سازی قدرت ،خنک سازی،کابل کشی و مدیریت سیستم ها ، تجهیزات سرور ، ذخیره سازی و شبکه و سایر سخت افزارهای IT را به کار گیرید.

راه حل های KVM و KM دل

8 تا 1024 سرور دل محلی و از راه دور را که دارای سیستم عامل های مختلف در سراسر شرکت هستند ، مدیریت کنید.

Dell Smart-UPS

برق قابل اطمینان ارائه دهید و از تجهیزات IT ، از جمله سرورها ، ذخیره سازی ، شبکه ، محل فروش و تجهیزات پزشکی محافظت کنید.