شرکت مرزسازان دنیای الکترونیک رایان

i-PRO از Genetec Security Center SaaS پشتیبانی می‌کند

طبق جدیدترین خبر از شرکت I-pro که در وب سایت رسمی خود منتشر کرده

مدل‌های دوربین جدید و موجود از رویکرد برنامه‌کاربردی انعطاف‌پذیر برای گردش کار مستقیم به ابر استفاده می‌کنند

توکیو، ژاپن، 10 آوریل 2024 – i-PRO Co., Ltd. (که قبلاً Panasonic Security نامیده می‌شد)، پیشرو جهانی در زمینه راه‌حل‌های امنیتی حرفه‌ای برای نظارت و امنیت عمومی، امروز پشتیبانی از Genetec™ Security Center SaaS را اعلام کرد. i-PRO پشتیبانی Security Center SaaS را در خط جدید دوربین‌های لبه‌ای مجهز به هوش مصنوعی خود فعال می‌کند. علاوه بر این، یک برنامه رایگان برای دوربین‌های i-PRO موجود در بازار منتشر خواهد شد. این برنامه به کاربران دوربین‌های i-PRO مجهز به هوش مصنوعی اجازه می‌دهد تا به راحتی به طور مستقیم به Genetec Security Center SaaS متصل شوند.

هیروشی (هوی) سکیگوچی، مدیر ارشد بازاریابی i-PRO Co., Ltd. گفت: “Genetec گامی بزرگ در جهت ارائه انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری بی‌نظیر به مشتریان برداشته است. هدف ما در i-PRO ارائه طیف وسیعی از مدل‌های دوربین جدید و موجود مجهز به هوش مصنوعی به مشتریان برای انتخاب هنگام اتصال به Security Center SaaS است. مهمتر از همه، ما می‌خواهیم مشتریان موجودمان بتوانند از سرمایه‌گذاری فعلی خود در دوربین‌های i-PRO هنگام استفاده از این راه حل SaaS جدید و مهم استفاده کنند.”

Genetec Security Center SaaS یک راه حل امنیتی فیزیکی یکپارچه در سطح سازمانی و بسیار مقیاس‌پذیر است که به صورت سرویس (SaaS) ارائه می‌شود و بر روی یک معماری هیبریدی ابری استقرار می‌یابد. این نرم افزار استقرار آسان و انعطاف‌پذیری را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند تا دستگاه‌ها و دوربین‌هایی را که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارد انتخاب کنند.

اندرو الوویش، معاون بازاریابی Genetec Inc. گفت: “Security Center SaaS برای ارائه انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری از طریق یک رویکرد پلتفرم باز طراحی شده است. i-PRO همان ارزش‌های اصلی را به اشتراک می‌گذارد که این امر راه‌حل ترکیبی ما را برای مشتریان مشترکمان ارزشمندتر می‌کند.”

دوربین‌های هوش مصنوعی i-PRO می‌توانند 98 ویژگی متادیتا مختلف را ارائه دهند، از جمله توضیحات منحصر به فرد مانند رنگ کفش و کیف حمل شده یا اینکه فرد ریش دارد یا خیر. این دوربین‌ها همچنین از برنامه‌های تحلیلی شخص ثالث مختلف با استفاده از ویدئو و صدا پشتیبانی می‌کنند تا به اپراتورها امکانات “هشدار رویداد” استثنایی را برای افراد و وسایل نقلیه ارائه دهند.

با تمرکز بر رویکرد مبتنی بر برنامه، i-PRO به دنبال این است که اطمینان حاصل کند مشتریان موجود نیازی به خرید دوربین‌های جدید برای استفاده از Security Center SaaS ندارند.

درباره i-PRO

i-PRO Co., Ltd. پیشرو جهانی در زمینه فناوری‌های حسگر پیشرفته در زمینه‌های نظارت هوشمند، ایمنی عمومی و تصویربرداری صنعتی/پزشکی است. i-PRO که در سال 2019 تأسیس شد، بر پایه بیش از 60 سال نوآوری از Panasonic بنا شده است. محصولات، نرم‌افزار و خدمات این شرکت حواس انسان را برای ثبت لحظات حیاتی با نوآوری‌هایی که اطلاع‌رسانی و محافظت می‌کنند، گسترش می‌دهد. i-PRO Co., Ltd. متعهد به حمایت از کار متخصصان محافظت و نجات جان انسان‌ها برای کمک به ایجاد دنیایی امن‌تر است.

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

اشتراک در واتساپ
اشتراک در تلگرام
اشتراک در لینکدین
اشتراک در فیسبوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *